top of page

Market Research Group

Public·40 members
Jose Nguyen
Jose Nguyen

Iga Ilmaga


Kui varasemalt on Tartu maratoni toimumise küsimärgi alla seadnud lume puudumine, siis tänavu tuleb lisaks sellele arvestada ka viiruse levikust tulenevate piirangutega. Neljapäevase seisuga on Tartu maratonini jäänud üle kahe ja poole kuu ning korraldajad mängivad läbi erinevaid variante ja kinnitavad, et maraton toimub iga ilmaga.
Iga ilmagaKui jalutada kolmapäeva õhtuti pärast seitset Tartus Toomkiriku varemete juures, siis paistab kaugelt silma värviline valgus, vali muusika ning seltskond aktiivseid inimesi, kes iga ilmaga topispallidega harjutusi teevad või mäenõlvalt üles jooksevad. See on treeninggrupp Karmid Sussid, mida veab eest oma elu jooksul juba 62 ultrajooksu läbinud Hannes Veide. Sel kolmapäeval oli tal seljas ülikond, treeningu teemaks romantika ja sporti tehti küünlavalgel.


Vahepeal on tõesti tore värske õhu kätte saada, sest klassis on umbne ja siin saab vabalt liikuda, käime ringi ja vaatame, mida teised teevad, rääkis 5. klassis käiv Feliis. Õuevahetund on ilusa ilmaga tore, kuid 5. klassis käiva Amelii sõnul ei meeldi talle halva ilmaga väljas olla. Isegi kui on hästi külm, siis peab ka õues olema, kinnitas ta. Kehva ilma õuesunni kiuste arvab Amelii, et ka teistes koolides võiks olla samasugune vahetund.


Marie arvates on väga hea, et koolimaja õues on palju tegutsemisvõimalusi. Nii näiteks oli eelmisel talvel õues liuväli ja koolist sai laenutada uiske. Kui lumise ilmaga on õuevahetund lahe, siis kellelegi ei meeldi see vihmase ilmaga. Tüdrukud tunnistasid, et mõnikord läheb õpetajatel süda ka haledaks ja tõelise koerailma puhul lubatakse neil pisut varem majja minna.


Quarken 27 T-Top pakub täiuslikku segu põnevast jõudlusest, päikesekaitsest ja mugavusest, kõik selleks, et koos pere ja sõpradega paadisõit nauditav oleks. Stabiilne ja etteaimatav iga ilmaga, pakkudes alati sujuvat ja ohutut sõitu.


Matkamisega saab tegeleda igal aastaajal ja iga ilmaga. Kui valida piisavalt koormust pakkuv distants ja tempo, on matkamine väga hea treening, kuid see on ka üks parimaid viise, et rahulikumas tempos alustada regulaarse liikumisega.


Suvel ei saa üle ega ümber päikesekaitse kreemist, mille eesmärk on hoida nahka UV-kiirguse eest. Seetõttu tuleb päikesekreemi kasutada regulaarselt iga päev, seda ka pilves ilmaga. Eriti ettevaatlikud peavad olema rohkete sünnimärkide ning nahaprobleemidega inimesed.


LOODUSEADUS tähendab, et mingi fenomen toimib nii-öelda iga ilmaga. Nii on ka lendamise juures asju, mis iialgi rikki ei saa minaa. Lihtne füüsika garanteerib turvalise lennureisi! Aga kuidas? 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Princess Princess
  Princess Princess
 • cucu kika
  cucu kika
 • Goyo Dinielli
  Goyo Dinielli
 • lulu nunu
  lulu nunu
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page